Sťahujete firmu do nových priestorov?

TZT vám ponúka sťahovanie firiem a kancelárií, ale tiež skladov, úradov či archívov. Systematicky pobalíme vaše položky a vybavenie tak, aby tak bola firma časovo a výkonom činností zasiahnutá čo najmenej…
Určite už chcete byť v nových priestoroch, aby ste sa mohli opäť naplno venovať vašej práci a preto starosti so sťahovnaím nechajte na nás.

Sťahovanie firmy nie je nikdy ľahký krok – vieme Vám ušetriť čas a starosti.

Z našich bohatých skúseností vieme, aký náročný krok môže byť sťahovanie vašej firmy, a preto pristupujeme ku každej zákazke veľmi starostlivo. Zdanlivo najjednoduchšie je, keď sa zamestnanci pobalia sami. V tomto prípade častokrát prichádza k zbytočnému chaosu a poškodeniam sťahovaných vecí. Preto to nechajte na nás. Náš pracovník, ktorý príde na obhliadku , Vám poradí vhodný postup sťahovania. Ponúkame tiež sťahovanie na „kľúč“, bez prítonmosti Vašich zamestancov. Naši skúsení pracovníci všetko zabalia, presťahujú a umiestnia podľa Vašich požiadaviek ,prípadne tak, ako to bolo na pôvodnom mieste.

Na nezáväznú obhliadku vieme prísť tak, aby sme vás čo najmenej obmedzovali. Pri obhliadke Vám vysvetlíme  postup balenia ,sťahovania  a poradíme Vám, ako sa na sťahovanie pripraviť. Následne Vám zašleme cenovú ponuku a vy sa rozhodnete, či naše služby využijete.

Neváhajte nás osloviť, vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.

* povinné

Napíšte nám

Napíšte nám vašu požiadavku, budeme vás kontaktovať.

Sending

©2021 TZT s.r.o. Tvorba web stránok a e-shopov - VISUALS, s.r.o.

sk_SKSlovak

Log in with your credentials

Forgot your details?