Potrebujete veci niekam uložiť? Máme riešenie. Využite službu uskladnenie.

V prípade,že sa vám za roky nazbieralo viac majetku, ako dokáže vaša firma, kancelária, či domov zniesť, vieme vám poskytnúť krátkodobé aj  dlhodobé uskladnenie.  Taktiež vám vieme uskladniť aj Váš tovar, sezónne športové príslušenstvo a vaše veci pri rekonštrukcii priestorov.  Všetko záleží len od vašich požiadaviek, neváhajte sa na nás obrátiť.

Uskladnenie majetku

Maľujete, sťahujte sa, alebo nemáte garáž ani pivnicu? To vôbec nevadí! Uskladníme Vám menšie aj väčšie objemy na čas, ktorý potrebujete. Naše priestory sú v stráženom areali, monitorované kamerovým systémom. Váš majetkok je uskladnený výhradne vo vnútorných priestoroch budov na paletových stojiskách , alebo  v drevených krétach – (obrázky). Naš sklad je osobitne poistený proti vandalizmu a živelným pohromám. Všetok Váš uskladnený majetok bude zdokumentovaný a vy budete vedieť presne, čo kde máte uskladnené.
Spolu so skladovaním ponúkame balenie aj prepravu.

Na nezáväznú obhliadku vieme prísť tak, aby sme vás čo najmenej obmedzovali. Vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám – možeme Vám poskytnúť baliaci material, ak sa rozhodnete baliť samostatne a  nás použijete iba ako prepravcov a na uskladnenie. Naše služby sú vždy šité na mieru.

Neváhajte nás osloviť, vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.

* povinné

Napíšte nám

Napíšte nám vašu požiadavku, budeme vás kontaktovať.

Sending

©2021 TZT s.r.o. Tvorba web stránok a e-shopov - VISUALS, s.r.o.

sk_SKSlovak

Log in with your credentials

Forgot your details?