Sťahovanie
od dverí ku dverám

Sťahovanie predstavuje pre väčšinu ľudí jednu z najstresujúcejších chvíľ života. V dnešnom svete sa však sťahovaniu vyhne iba málokto, a čaká ho približne 3-4 krát počas celého života. Naše tímy vám pomôžu prekonať túto nepríjemnú situáciu a to vďaka mnohoročným skúsenostiam našich tímov v sťahovaní lokálne aj medzinárodne. Zabezpečíme obhliadku vašich osobných vecí, aby sme správne určili objem na sťahovanie, náš tím príde a pobalí všetky vaše osobné veci ako aj nábytok, prepravíme ho do destinácie, kde náš tím všetky veci vyloží, vybalí a prípadne poskladá.

A čo so všetkými krabicami a papiermi po vybalení? Nemusíte sa báť, naši ľudia všetok odpad pozbierajú a odnesú so sebou v deň vybaľovania.

Pre firmy

Ak máte práce viac ako dokážete zvládnuť, stačí nás kontaktovať, zaslať potrebné informácie a my vyšleme náš skúsený tím, ktorý pre vás prácu vykoná. Vieme vám pomôcť vykonať sťahovanie od dverí ku dverám, ale taktiež vám dokážeme pomôcť s časťou sťahovania ako je balenie, či iba doručenie. Uniformy budú bez označenia akejkoľvek firmy a zoznam položiek bude písaný rovnako na tlačivo bez nášho loga. Či ide o sťahovanie po území Slovenska, Rakúska či celej Európskej únie – dokážeme vám pomôcť! Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Naše ostatné služby

SŤAHOVANIE

Domácnosti, firmy, sklady, medzinárodné sťahovanie

USKLADNENIE

Krátkodobé aj dlhodobé uskladnenie majetku

VYPRATÁVANIE

Zbavenie nepotrebného majetku, upratanie priestorov

MONTÁŽE

Montovanie nábytku, drobné manuálne práce

Objednávka

Ak máte záujem o jednu alebo viac našich služieb, vyplňte tento jednoduchý formulár alebo nám zavolajte a budeme vás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!