Vitajte! Tešíme sa, že využívate služby portálu InovaReal a radi vám pomôžeme s vašimi potrebami spojenými so sťahovaním.

Nižšie nájdete bližší popis všetkých služieb ako aj kontaktný formulár. Tešíme sa na spoluprácu!

SŤAHOVANIE

Domácnosti, firmy, sklady, medzinárodné sťahovanie

USKLADNENIE

Krátkodobé aj dlhodobé uskladnenie majetku

VYPRATÁVANIE

Zbavenie nepotrebného majetku, upratanie priestorov

PRENÁJOM VOZIDIEL

Prenájom vozidiel na prepravu nábytku či iného tovaru

MONTÁŽE

Montovanie nábytku, drobné manuálne práce

Sťahovanie

Prvým krokom sťahovania s TZT je bezplatná obhliadka - pri obhliadke vám vysvetlíme postup balenia, sťahovania a poradíme vám, ako sa na sťahovanie pripraviť. Následne vám zašleme cenovú ponuku a až potom sa rozhodnete, či naše služby využijete.

Sťahovanie firiem, kancelárií, skladov, úradov či archívov – Systematicky pobalíme vaše položky a vybavenie tak, aby bola činnosť firmy zasiahnutá čo najmenej.

Sťahovanie bytov a rodinných domov – Vaše sťahovanie bude rýchle a „bezbolestné“. Našou prioritou je aby ste nemali počas sťahovania žiadne starosti, v prípade potreby za vás všetko zabalíme aj vybalíme.

Autodoprava, lodná i letecká doprava kamkoľvek na svete. S našimi dlhoročnými a medzinárodnými partnermi pokrývame celý svet a presťahujeme vás kamkoľvek do sveta „na kľúč“.

Uskladnenie

Potrebujete si uskladniť majetok, ale nemáte kde? To vôbec nevadí! Uskladníme vám menšie aj väčšie objemy krátkodobo aj dlhodobo.

Vypratávanie

Potrebujete sa zbaviť starých vecí? Zbavíme vás nepotrebných vecí ako je starý nábytok, elektrospotrebiče, železo a stavebný odpad. Po vyprataní vám hneď aj upraceme aby ste hneď mohli využiť novovzniknutý priestor

Prenájom vozidiel

Nemáte čím prepraviť nábytok alebo iný nadrozmerný tovar? Poskytneme vám naše spoľahlivé vozidlá.

Montáže

Potrebujete šikovné ruky, nástroje či vozidlá na prepravu? Radi vám poskytneme našich šikovných pracantov, kvalitné náradie a spoľahlivé vozidlá na prepravu.

Objednávka

Ak máte záujem o jednu alebo viac našich služieb, vyplňte tento jednoduchý formulár alebo nám zavolajte a budeme vás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Máte otázky? Zavolajte nám:

+421 915 050 004