Medzinárodné sťahovanie je väčsia záležitosť – my ju zvládneme bez problémov.

Poskytujeme komplexné sťahovacie služby. Autodopravu, lodnú dopravu, leteckú dopravu do zahraničia kamkoľvek na svete. Spolupracujeme so silnými partnermi a preto máme pokrytý celý svet.
Ak potrebujete  previezť váš náklad kamkoľvek na svete, obráťte sa  na nás.

Medzinárodné sťahovanie – rýchlo, bezpečne a od dverí k dverám a „na kľúč“.

S našou spoločnosťou TZT vás vieme presťahovať kamkoľvek na  svete. S našimi dlhoročnými a medzinárodnými  partnermi  pokrívame celý svet. Sťahovanie na klúč zabezpečujeme v rámci celej EU. Sťahovanie na klúč zahŕňa: Zabalenie vašich položiek, naloženie, prepravenie, vyloženie a vybalanie na novej adrese. Následne umiestíme váš nabýtok a vybavenie tak ako to bolo na pôvodnej adrese alebo poďla vašich predstáv.

Poistenie pri medzinárodnom sťahovaní. 

Všetky tieto úkony prebehnú diskrétne, profesionálne a bez poškodenia vašeho majetku. Keďže sme túto činnosť vykonávali už mnohokrát sme stále lepší a riziko poškodenia je mizívé.  Hovori  sa že,“čert nikdý nespí“ a preto naše služby zahŕňajú poistenie služby a  vašeho majetku počas celého výkonu služby.

Po dohode s vami  vykonáme bezplatnú a  nezáväznú  obhliadku. Obhliadky sa snažime vykonávat do 24 hod. od kontaktovania. Po obhliadke, vám do dvanástich hodín zašleme nezáväznú cenovú ponuku.

Neváhajte nás osloviť, vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.

* povinné

Napíšte nám

Napíšte nám vašu požiadavku, budeme vás kontaktovať.

Sending

©2021 TZT s.r.o. Tvorba web stránok a e-shopov - VISUALS, s.r.o.

sk_SKSlovak

Log in with your credentials

Forgot your details?