Sťahujete sa do nových priestorov?

TZT Vám ponúka sťahovanie bytov a rodinných domov. Využíte naše dlhoročné skúsenosti a Vaše sťahovanie bude rýchle a „bezbolestné“. Našou prioritou je aby ste nemali počas sťahovania žiadne starosti.
Určite to chcete mať úspešne za sebou čo najskôr, aby ste si mohli naplno užívať nové priestory. Žiadny problém, vaša spokojnosť je naším cieľom.

Ušetríme Vám čas a starosti – nechajte na nás baliace práce

Rozhodli ste sa pre kúpu nového domova a teraz rozmýšľate ako sa, čo najlepšie a najrýchlejšie presťahovať tak, aby Vás to stálo, čo najmenej energie, a aby aj cena bola rozumná? Samozrejme, že zároveň očakávate, aby sťahovanie prebehlo čo najbezpečnejšie a bez poškodení Vášho majetku. Potom neváhajte osloviť práve nás –  sme partnermi viacerých  renomovaných sťahovacích firiem, ktoré svojimi službami pokrývajú celý svet. To, čo sme sa pri takejto náročnej práci naučili radi poskytneme aj Vám za prístupné ceny.

Na nezáväznú a bezplatnú obhliadku vieme prísť, tak aby sme vás, čo najmenej obmedzovali. Na požiadanie vám prinesieme prázdne krabice na veci ktoré si chcete pobaliť sami. Prejdeme s Vami možnosti realizacie stahovacích prác.Budeme snažiť aby bolo stahovanie pre vás čo najmenej vyčeprávajúce (zaťažujúce).

Neváhajte nás osloviť, vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

* povinné

Napíšte nám

Napíšte nám vašu požiadavku, budeme vás kontaktovať.

Sending

©2021 TZT s.r.o. Tvorba web stránok a e-shopov - VISUALS, s.r.o.

sk_SKSlovak

Log in with your credentials

Forgot your details?